هاست پرسرعت چیست و چرا خرید هاست پرسرعت اهمیت دارد؟

0 166

هاست پرسرعت اساساً توسط سرورهای پیشرفته ای ارائه شده و شما را در راه رسیدن به اهداف‌تان کمک می‌کند. در صورتی که قصد دارید از طریق اینترنت کسب درآمد کنید، استفاده از این نوع سرورها برای وبسایت مفید واقع خواهد شد.

مهمترین ویژگی هاست پرسرعت، سریع بودن آن است. به این معنی که وب‌سایت شما سریع‌تر بارگیری شده، در نتیجه بازدیدکننده‌ها پیام شما را بهتر دریافت می‌کنند و در نتیجه درآمد شما از وب‌سایت افزایش می‌یابد. البته لازم به ذکر است که لزوما هر هاستی سرور پرسرعت ندارد.

خرید هاست پرسرعت سه مزیت برای شما خواهد داشت:

 ۱. سرعت بیشتر

هاست پرسرعت به شما این امکان را می‌دهد که محتوای بیشتری، شامل ویدئو و تصویر را بدون کاهش سرعت سایت، بر روی هاست قرار دهید. اولین تصویری که یک بازدید‌کننده هنگام مراجعه به وب‌سایت شما می‌بیند بسیار مهم است و شما فقط حدود هشت ثانیه برای جلب توجه او زمان دارید. اگر سایت شما کند باشد، تلاش شما برای جلب توجه بازدید کننده بی‌نتیجه بوده و ممکن است قبل از اینکه سایت شما بارگیری شود، آن را ترک کند و از سایت رقبای شما دیدن کند.

 ۲. امنیت بهتر

به دلیل اینکه هاست پرسرعت سرور اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهد، از امنیت بالاتری برخوردار است. در هنگام استفاده از سرور‌های اشتراکی، ممکن است سایت شما به دلیل اشتراکی بودن نوع هاست، از امنیت کمتری برخوردار باشد. خرید هاست پرسرعت امنیت و سرعت بیشتری به شما ارائه می‌دهد.

 ۳. پول بیشتر

اگر سایت شما سریعتر بارگذاری شود و از امنیت بالاتری برخوردار باشد، دیگر نیاز نیست درباره درآمد خود نگران باشید. خرید هاست پرسرعت برای وب‌سایتی که با هدف کسب درآمد راه‌اندازی شده، منطقی‌ترین تصمیم است. در نتیجه‌ی این تصمیم، درآمد بیشتری کسب خواهید‌کرد و نگران اینکه آیا سرعت بالای هاست برای شما هزینه زیادی دارد یا خیر، نخواهید بود.

 خرید هاست پرسرعت از چه طریقی امکان‌پذیر است؟

هاست پرسرعت از طریق میزبانی وب اختصاصی، در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس بهتر است بدانید که چگونه می توانید ۱۰ میزبان وب برتر را برای سایت خود بیابید. باید با ۱۰ گزینه میزبان وب برتر شروع کنید؛ چرا که این گزینه‌ها معتبرترین، مقرون‌به‌صرفه‌ترین و بهترین هاست‌ها برای وب‌سایت شما هستند. همچنین این هاست‌ها سریع‌ترین زمان بارگذاری و بیشترین زمان پایداری هاست را برای وب-سایت شما فراهم خواهد ساخت.

 هاست پرسرعت و مناسب خود را بیابید

خیلی زود متوجه خواهید شد که چرا هاست پر سرعت را انتخاب می‌کنیم. کسانی که از وب‌سایتی با زمان بارگذاری خیلی طولانی بازدید کرده‌اند،  می‌دانند که چرا نباید میزبان کندی داشته باشید. هرچه هاست شما سریع‌تر باشد وب‌سایت شما سریع‌تر بارگیری می‌شود و این بدان معناست که بازدید‌‌کنندگان شما خیلی زودتر محتوای وبسایت شما را مشاهده خواهند‌کرد.

صبر افرادی که به صورت آنلاین به دنبال مطلبی هستند و سعی می‌کنند نتیجه جستجوی خود را پیدا کنند، بسیار کوتاه است. در هنگام ورود به وب‌سایت، شما حدود ۵ ثانیه فرصت دارید تا توجه آنها را جلب کنید. این بدان معناست که اگر بارگذاری آنچه که در جستجویش هستند بیشتر از ۵ ثانیه طول بکشد، آن‌ها احتمالاً سایت شما را ترک خواهند کرد و هرگز آنچه که به آنها عرضه کرده‌اید را نخواهند دید.

 بررسی قیمت هاست در طول میزبانی

قیمت هاست ها روز به روز ارزان تر می‌شود. چرا که شرکت‌های میزبان وب‌سایت برای بقا می‌جنگند. هر شرکت میزبان وب، در تلاش است تا بیشترین تعداد کاربر را داشته باشد. خریدارانی که میزبانی وب-سایت خود را از شخص ثالث انجام می‌دهند، معمولاً باید سالانه یا به طور منظم هزینه پرداخت کنند.

قیمت میزبانی وب از یک یا دو دلار در ماه شروع می‌شود و به برنامه‌های پرهزینه با پنجاه دلار یا شاید صد دلار در ماه می‌رسد.

علت این اختلاف هزینه‌ها، استاندارد خدماتی است که ارائه می‌دهند. هاست پرسرعت کیفیت خدمات بالاتری دارد. میزان سرعت بار گذاری سایت و همچنین سرعت آپلود و دانلود محتوا در رتبه‌بندی کیفیت سایت تأثیرگذار است. میزان زمان قطعی یک وب‌سایت هم یک پارامتر تاثیرگذار در رتبه‌بندی کیفیت سایت است.

 بررسی نیاز‌های سایت

آنچه شما نیاز دارید یک سایت اینترنتی است که هر هفت روز هفته و ۲۴ ساعت روز، به کاربران شما سرویس ارائه دهد و هاست پرسرعت این قابلیت را دارد. اغلب، هزاران مشتری یک شرکت میزبانی وب، سرور یکسانی دارند و همه‌ی آن‌ها از حجم مشخصی از پهنای باند استفاده می‌کنند. امروزه میزان ذخیره اطلاعات شما در سرور یک هاست در اکثر شرایط، نامحدود است. اگر میزبان شما استانداردی که از آن انتظار دارید، ارائه نمی‌دهد، پس میزبان وب خود را تغییر دهید.

هاست پرسرعت این امکان را به شما می‌دهد که فیلم، عکس و هر محتوای دیگری را، در وب‌سایت خود آپلود کنید و نگران کاهش سرعت نباشید. خرید هاست پرسرعت شما را به اهدافتان می‌رساند و دیگر نیازی به نگرانی در مورد بارگذاری محتوا و بارگیری سایت نخواهید داشت.

هاست پرسرعت چه شاخصه‌هایی دارد؟

 ۱. میزبانی وب مشترک

هاست پرسرعت با میزبانی وب اشتراکی در تناقض است. شاید فضای نامحدود، پهنای باند نامحدود و مزایای دیگر را تنها با چند دلار در هر ماه دریافت کنید، اما آنچه دریافت می‌کنید، میزبانی وب سریع نیست.

میزبانی مشترک به این معنی است که شما سرور و منابع آن را با سایر مشتریان شرکت میزبان وب، به اشتراک می‌گذارید. درنتیجه بارگذاری سایت شما کندتر است و تمام منابع در اختیار شما نیست. با این نوع میزبانی شما نمی‌توانید سرعت مورد نظر خود را داشته‌باشید.

 ۲. میزبانی ابری

در میزبانی ابری شما از سخت افزار مجازی استفاده می‌کنید. کل محیط میزبانی شما در فضای ابری قرار دارد. این سبک نسبتاً جدید میزبانی، به چند دلیل محبوبیت زیادی پیدا کرده‌است.

میزبانی ابری مقرون به صرفه است یعنی شما فقط هزینه منابع سروری را که واقعا از آن استفاده می‌کنید پرداخت می‌کنید. بنابراین، اگر میزان بازدید شما ماه به ماه متغیر باشد، شما هزینه زیادی برای استفاده از منابع سرور پرداخت نخواهید‌کرد. از سوی دیگر استفاده از این میزبانی، قابلیت اطمینان بالایی دارد. اگر خوشه سرورهای ابری به درستی کار نکند، سایت شما به سرور دیگری در شبکه، منتقل می-شود.

میزبانی ابری، بی‌نهایت انعطاف‌پذیر و مقرون به صرفه است و پایداری و عملکرد بی‌نظیری به شما ارائه می‌دهد.

 ۳. میزبانی وردپرس مدیریت شده

مورد آخر، میزبانی وردپرس است. رایج‌ترین شکل میزبانی وردپرس، میزبانی مدیریت‌شده وردپرس است. یعنی شما یک سرور خواهید داشت که ۱۰۰٪ برای اجرا در وردپرس بهینه شده‌است. از ویژگی‌های این هاست ارائه امنیت بیشتر و کمک به شما برای اینکه وب‌سایتتان بهترین عملکرد را بدون نیاز به انجام وظایف فنی اضافه تر داشته باشد، می باشد.

با میزبانی مدیریت‌شده توسط وردپرس، شما در اصل تیمی از متخصصان وردپرس را برای مدیریت سرور خود استخدام می‌کنید تا در دستیابی به بهترین سطح عملکرد ممکن، به شما کمک کنند. اگر سایت شما با وردپرس کار می‌کند و مراحل رشد اولیه را گذرانده است، سرمایه گذاری در این سبک میزبانی، ایده خوبی است.

 نتیجه گیری

به جز مزیت اصلی میزبانی وب که کمک به شما برای پویا و فعال نگه داشتن وب‌سایتتان در اینترنت است، میزبانی وب مزایای دیگری نیز دارد. با استفاده از میزبان‌های وب باکیفیت، شما می‌توانید به این مزایا دست پیدا کنید. نوع میزبانی شما باید برای وب‌سایت فعلی شما بهترین باشد. شما همیشه می توانید طرح های خود را تغییر دهید یا در صورت نیاز، هاست خود را ارتقا دهید.

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.