مادرم پس از مرگ پدرم با عجله ازدواج مجدّد کرد و همه دارایی پدری ما را علی رغم مخالفت ما، به شوهر جدیدش منتقل کرد اینک مادرم پشیمان شده و به ما پناه آورده زیرا شوهرش میخواهد او را طلاق دهد آیا ما او را بپذیریم یا نه؟

پاسخگویان
0 18

3 دقیقه

از مشکلاتی که در این دوره کوتاه جوانی به شما روی آورده است متأسفیم و امیدواریم با صبر و بردباری و همت والای خود همه این مشکلات را پشت سر بگذارید و در آینده نزدیک دوباره آرامش بر زندگی شما سایه افکند.

خواهر عزیز! درست است که مادر شما در ازدواج مجدّد عجله کرده است و خانه و زندگی باقی مانده پدری را به پای مردی ریخته است که اینک قصد طلاق او را دارد، ولی به هر حال گذشتهها گذشته و مادر را به خاطر مادر بودنش بپذیرید و کمکش کنید و از او هم بخواهید که در آینده به شما کمک کند. در این موقعیت حساس او را تنها نگذارید و از گشذته او چشم پوشی کنید و هر چه در توان دارید کمکش کنید، زیرا ممکن است روزی شما هم به او احتیاج پیدا کنید و اصولاً نیکی به پدر و مادر چه خوب باشند چه بد اثر مثبت در زندگی انسان دارد. البته کاری کنید که مادر بتواند ثروت بر باد رفته را از شوهرش بگیرد با یک کارشناس مشورت کنید و شکایت نمایید.

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.