آیا برای درمان خود ارضایی داروی خاصی وجود دارد؟

1 6,935

5 دقیقه

با سلام من پسري 21 ساله هستم و چند سالي است درگير اين مسئله(خود ارضايي) هستم وبارها وبارها آن رانرک کرده و براي مدت 30 -40 روز اين کار را انجام نداده ام اما مجددا وسوسه شدم و به نقطه شروع برگشتم اخيرا هم شنيده ام داروهايي براي درمان اين بيماري وجود دارد با عنوان جين سين ميخواستم بدانم اين داروها واقعا موثرند.

سلام.پرسشگر محترم پرسشگر گرامي با سلام بيش از هر چيز موفقيت 30و 40 روزه شما در ترک خودارضايي را تبريک جانانه مي گويم . به شما به عنوان يک روانشناس گوشزد مي نمايم که نبايد به راحتي از کنار اين موفقيت چشمگير گذر نماييد. اگر هر فرد مبتلايي بتوانيد 30 و 40 روزه از عهده ترک خودارضايي بر آيد، قطعا با کمي همت بيش تر خواهد توانست به طور کامل بر اين عادت شوم چيره آيد. اگر توانسته ايد فاصله بين دو وهله خود ارضايي را تا 30 تا 40 روز افزايش دهيد، چيزي نزديک به ترک کامل را تجربه کرده ايد. توصيه مي شود بار ديگر به راهکارهاي ترک خودارضايي در سايت پاسخگو مراجعه نماييد . با توجه به برخي بندها بذل عنايت بيش تري به موفقيت غرور آفرين خود داشته باشيد. در زمينه دارو درماني در زمينه ترک خودارضايي بايد گفت: داروهاي کاهنده شهوت سهم بسزايي در ترک کامل خودارضايي دارند . نبايد از اين راهکار در موارد اضطراري و آسيب زا غفلت ورزيد اما با توجه به اراده نسبتا بالاي شما چه بسا نياز چنداني به دارودرماني وجود نداشته باشد و بتوانيد با افزايش روز افزون فاصله بين دو وهله خودارضايي به ترک کامل خودارضايي نايل آييد. اگر به هر دليلي خواهان مصرف دارو هستيد، براي پرهيز از برخي عوارض غير قابل جبران داروها در اسرع وقت به يک متخصص کليه و مجاري ادراري دين آشنا مراجعه نماييد. اگر متخصص مصرف داروها را بي اشکال دانست ،به مصرف بپردازيد . در غير اين صورت با تکيه بر توانمندي هاي سابق خود به ترک کامل خودارضايي اقدام نماييد. بار ديگر تاکيد مي گردد از مصرف دارو بدون تجويز پزشک متخصص به شدت دوري نماييد.

 

مطالب مرتبط
1 نظر
  1. Avatar
    احمد می گوید

    اگر به روایات معصومین علیهم السلام مراجعه کنیم، در می یابیم تنها ماده خوراکی طبیعی که توانایی مهار شهوت و غریزه جنسی را دارد، سرکه یا همان «الخل» است که طبق روایت کتاب شریف کافی دارای خاصیت بسیار مهم و کلیدی «یقطع شهوه الزنا» است که این خاصیت، برای هیچ ماده خوراکی دیگری در روایات طبی ذکر نشده است . بنابراین بر اساس این حدیث، کسانی که میخواهند گناهان جنسی مانند زنا، استمناء،…را ترک کنند، اما به خاطر فشار غریزه جنسی باز هم مبتلا میشوند کافی است سرکه (ترجیحا خرما یا انگور) را امتحان کنند که با توجه به روایت « انا لنبدا بالخل عندنا….» بهترین موقع برای خوردن سرکه ، هنگام شروع غذاست و البته میتوان سرکه را همراه غذا نیز استفاده کرد. بسته به میزان قدرت غریزه و مزاج هر شخص، با یک یا چند قاشق سرکه در روز، شهوت به راحتی مهار میشود. حتی آنهایی که متاهل هستند و سرکه را امتحان کرده اند میگویند خوردن مرتب سرکه، نیاز به عمل زناشویی را برای آنها کاهش داده است…

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.