تست روانسناسی/در اولین نگاه کدام حیوان را میبینید؟

0 111

5 دقیقه

کدام یک از حیوانات تصویر را در اولین نگاه به آن می بینید؟
با این تست روانشناسی شخصیت خود را بهتر بشناسید.


گربه
با این انتخاب نشان دادید که هیچ تمایلی به شروع یک هفته کاری ندارید. دائم منتظر تعطیلات هستید و دلتان می خواهد روزهای تعطیل را جلوتر بیندازید. آخر هفته ها به خانه می روید روی یک مبل راحت لم می دهید و کتاب مورد علاقه تان را مطالعه می کنید یا فیلم دلخواهتان را تماشا می کنید.

سگ
احساس می کنید باید دوستانتان را حمایت کنید و به همین دلیل همیشه آمادگی حل مشکلات آن ها را دارید. روحیه مبارزه خوب است اما همیشه قبل از انجام دادن کاری با خودتان فکر کنید که آیا از عهده انجام آن به تنهایی برمی آیید یا خیر. آدم های دور و برتان می توانند برنامه های خودشان را تغییر دهند اما شما این واقعیت را نمی پذیرید و سعی می کنید کسی را از خودتان نا امید نکنید.

شیر
شما شخصیتی قوی و غیر قابل مقاومت دارید که برای در صدر بودن حتی نیاز نمی بینید که مدل موهایتان را تغییر دهید. در شما چیزی هست که مردم را به سمت تان جذب می کند و احترام، تحسین و حتی حسادت آن ها را بر می انگیزد. اما هیچوقت آن ها را قضاوت نکنید چون گاهی اوقات متکبرانه رفتار می کنید. سعی کنید با دیگران رفتاری برابر داشته باشید.

اسب
در این لحظه چیزی هست که آزادی را از شما گرفته و محدودتان کرده است. دائم به دنبال رئیس هستید و با عصبانیت و استرس از او مرخصی و تعطیلات می خواهید. آرامشتان را حفظ کنید همه به استراحت نیاز دارند. اما اکنون کاری که باید انجام دهید این است که آرامشتان را حفظ کنید و صبر و تحمل نشان دهید. زیرا این ویژگی بارز حیوانی است که انتخاب کرده اید.

قو
عاشق هستید و همه چیز به نظرتان زیبا و عالی می رسد. این دوره دوره بسیار خوبی است که باید سعی کنید به آن تداوم بدهید. لازم نیست چند ماه طول بکشد حتی تا زمان واریز شدن حقوق تان نیز کافی ست.

پنگوئن
واقعیت این است که در این تصویر هیچ پنگوئنی وجود ندارد اما اگر شما آن را دیده اید قوه تخیل قوی دارید که همه دوستانتان را به وجد می آورید و کسانی که برای اولین شما را می بینند را گیج می کنید

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.