مزایا و معایب پهنه e چیتگر

0 129

مزایا و معایب پهنه  e چیتگر

پهنه e چیتگر یکی از ۵ پهنه شهرک چیتگر است که برج های آن توسط بنیاد تعاون ارتش ساخته می شوند. برج های این پهنه مزایا و معایبی دارند که بهتر است قبل از خرید واحد در آن در نظر بگیرید. در این مقاله به بررسی مزایا و معایب پهنه e پرداخته شده است.

مزایا و امکانات پهنه e چیتگر

این پهنه مزایای خوبی دارد و  یکی از بهترین پهنه های پروژه چیتگر به شمار می آید.  به همین علت پیش بینی می شود که سهام برج های این پهنه بسیار بالاتر خواهد رفت. برخی از امکانات این پروژه به شرح زیر است:

  • امنیت بالا به دوربین مداربسته و سیستم امنیتی
  • لابی بزرگ
  • لابی من
  • چند لاین آسانسور
  • پارکینگ های اختصاصی
  • استخر، سونا و جکوزی
  • سالن های ورزشی
  • کافی شاپ و رستوران

موقعیت مکانی پهنه e چیتگر

یکی از اصلی ترین مزیت های این پهنه موقعیت مکانی آن است پهنه e چیتگر در جنوب ایرانمال و  بخش انتهایی بلوار طبیعت قرار گرفته اند.

دسترسی های پهنه e

برج های این پهنه در شرق دریاچه چیتگر قرار گرفته اند و در جنوب برج ها پارک جنگلی قرار دارد. به همین دلیل ویوی برج ها و دسترسی آن ها بسیار مناسب است. از این برج ها به راحتی می توان به اتوبان های همت، خرازی، حکیم، آزادگان و شهید فهمیده نیز دسترسی داشت.

آب و هوا

این پهنه از پروژه های چیتگر به دلیل این که در نزدیکی دریاچه چیتگر واقع شده است، آب و هوای بسیار تمیزی دارد و از آلودگی زیاد شهر دور است.

فروش به صورت سهام

املاک این پروژه به صورت سهام فروخته می شوند و به همین دلیل می توانند برای تمام افراد مناسب باشند. این موضوع باعث می شود که افراد بتوانند به راحتی و حتی با مبالغ کم در این پروژه سرمایه گذاری کنند. همچنین امکان دریافت وام برای خرید سهام نیز وجود دارد.

ارزش سهام ها

هم اکنون یکی از مزیت های این پهنه، سهام ارزان است. به دلیل مزیت های زیاد پهنه e چیتگر، ارزش سهام و واحدهای آن در آینده بسیار بالاتر خواهد رفت. در صورتی که سهام آن نسبت به مزایایش به دلیل این که در حال ساخت است، ارزش بالایی ندارد و به راحتی قابل خریداری است.

مشخص بودن نرخ نهایی

قیمت نهایی واحدهای این پروژه از ابتدا مشخص است و هیچ هزینه اضافه ای از سهام داران در زمان تحویل گرفته نخواهد شد.

معایب پهنه e چیتگر

این پهنه معایب زیادی ندارد و تمام ویژگی های آن را می توان به عنوان یک مزیت به شمار آورد. با این حال می توان گفت در حال ساخت بودن پروژه، تحویل آن در سال های آینده و زمان بر بودن افزایش ارزش سهام ها، از معایب پهنه e چیتگر هستند.

سخن پایانی

در این مقاله مزایا و معایب پهنه e چیتگر بررسی شد که می تواند راهنمای مناسبی برایتان در زمان سرمایه گذاری در این پروژه باشد. به طور کلی پهنه e چیتگر از ارزشمند ترین پروژه ها برای سرمایه گذاری است و بسیاری از افراد خرید سهام آن را توصیه کرده اند.

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.