چگونه لیست انتشار واتساپ درست کنیم

2 2,675

استفاده از لیست انتشار

با ویژگی لیست انتشار واتساپ ، شما می توانید به چندین مخاطب به طور همزمان پیام بدهید.

لیست انتشار عبارتست از لیست های ذخیره شده از گیرندگان پیام که شما می توانید بدون اینکه هر دفعه آنها را انتخاب کنید، مرتب به آنها پیام انتشار ارسال کنید.

برای ایجاد لیست انتشار:

ابتدا واتساپ را باز کنید و به صفحه ۱_مکالمات ۲_منو ۳_لیست انتشار جدید بروید روی این علامت به علاوه+ بزنید یا برای انتخاب گیرندگان اسم مخاطب را وارد کنید و بر روی انجام شد و سپس ساختن کلیک کنید

با این کار یک لیست جدید از گیرندگان پیام انتشار به وجود می آورید. وقتی شما پیامی به لیست انتشار ارسال می کنید، پیام شما به همه گیرندگان در آن لیست فرستاده می شود. گیرندگان، پیام شما را به صورت یک پیام عادی دریافت می کنند. هنگامی که به پیام شما پاسخ می دهند، جواب آنها به صورت یک پیام عادی در صفحه مکالمات شما نمایان می شود؛ جواب آنها به سایر گیرندگان لیست انتشار فرستاده نخواهد شد.

+همچنین بخوانید: آیا واتس آپ هک شده است ؟

توجه کنید که فقط مخاطبینی که شماره شما را ذخیره کرده باشند پیام شما به لیست انتشار را دریافت خواهند کرد. اگر مخاطب شما پیام شما به لیست انتشار را دریافت نمی کند، مطمئن شوید که شماره شما را در گوشی خود ذخیره کرده باشد. لیست های انتشار برای برقراری ارتباط یک نفر با چندین نفر می باشد. اگر می خواهید گیرندگان پیام شما در یک مکالمه گروهی شرکت کنند، باید چت گروهی در عوض ایجاد کنید.

اگر بخواهید در لیست انتشار خود تغییر ایجاد کنید:

ابتدا باید لیست انتشار خود را باز کنید. روی ۱_سه نقطه۲_منو۳_اطلاعات لیست انتشار بزنید در صفحه اطلاعات لیست انتشار می توانید:
۱_برای عوض کردن اسم لیست انتشار:
با زدن روی علامت قلم اسم لیست انتشار را عوض کنید.
۲_برای افزودن مخاطب:
با زدن روی افزودن مخاطب به لیست خود مخاطب اضافه کنید.
۳_برای حذف کردن مخاطب:
با زدن و نگه داشتن روی مخاطب در صفحه اطلاعات لیست انتشار، از منوی پاپ آپ گزینه حذف { مخاطب} از لیست انتشار را انتخاب کنید.

+همچنین بخوانید : خود را در رژیم رسانه ای قرار دهید

برای پاک کردن لیست انتشار:

ابتدا روی لیست انتشار مورد نظر بزنید و نگه دارید سپس روی گزینه لیست انتشار را پاک کن و حذف بزنید

 

ویژگی‌های فنی

2 نظرات
 1. صابر می گوید

  چرا وقتی میخواهم عکس یا فیلم به لیست انتشارم فوروارد کنم موقع فوروارد لیست انتشارم بالا نمیاید ؟

  1. مدیر پاسخگویان می گوید

   با سلام
   این محدودیت جدید در پیام رسان واتساپ ایجاد شده است که نمیشه به لیست انتشار فروارد کرد می تونید عکس رو در گوشی خود سیو کنید و از اونجا آپلود نمائید.

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.