آیا برای درمان خود ارضایی داروی خاصی وجود دارد؟

3 9,426

با سلام من پسری ۲۱ ساله هستم و چند سالی است درگیر این مسئله(خود ارضایی) هستم وبارها وبارها آن رانرک کرده و برای مدت ۳۰ -۴۰ روز این کار را انجام نداده ام اما مجددا وسوسه شدم و به نقطه شروع برگشتم اخیرا هم شنیده ام داروهایی برای درمان این بیماری وجود دارد با عنوان جین سین میخواستم بدانم این داروها واقعا موثرند.

سلام.پرسشگر محترم پرسشگر گرامی با سلام بیش از هر چیز موفقیت ۳۰و ۴۰ روزه شما در ترک خودارضایی را تبریک جانانه می گویم . به شما به عنوان یک روانشناس گوشزد می نمایم که نباید به راحتی از کنار این موفقیت چشمگیر گذر نمایید. اگر هر فرد مبتلایی بتوانید ۳۰ و ۴۰ روزه از عهده ترک خودارضایی بر آید، قطعا با کمی همت بیش تر خواهد توانست به طور کامل بر این عادت شوم چیره آید.

اگر توانسته اید فاصله بین دو وهله خود ارضایی را تا ۳۰ تا ۴۰ روز افزایش دهید، چیزی نزدیک به ترک کامل را تجربه کرده اید. توصیه می شود بار دیگر به راهکارهای ترک خودارضایی در سایت پاسخگو مراجعه نمایید . با توجه به برخی بندها بذل عنایت بیش تری به موفقیت غرور آفرین خود داشته باشید.

در زمینه دارو درمانی در زمینه ترک خودارضایی باید گفت: داروهای کاهنده شهوت سهم بسزایی در ترک کامل خودارضایی دارند . نباید از این راهکار در موارد اضطراری و آسیب زا غفلت ورزید اما با توجه به اراده نسبتا بالای شما چه بسا نیاز چندانی به دارودرمانی وجود نداشته باشد و بتوانید با افزایش روز افزون فاصله بین دو وهله خودارضایی به ترک کامل خودارضایی نایل آیید.

اگر به هر دلیلی خواهان مصرف دارو هستید، برای پرهیز از برخی عوارض غیر قابل جبران داروها در اسرع وقت به یک متخصص کلیه و مجاری ادراری دین آشنا مراجعه نمایید. اگر متخصص مصرف داروها را بی اشکال دانست ،به مصرف بپردازید . در غیر این صورت با تکیه بر توانمندی های سابق خود به ترک کامل خودارضایی اقدام نمایید. بار دیگر تاکید می گردد از مصرف دارو بدون تجویز پزشک متخصص به شدت دوری نمایید.

کاربر گرامی این سایت به صورت شخصی اداره می گردد و تبلیغ های موجود جهت تامین بخشی از هزینه هاست – نقل قول مطالب با ذکر سند و آدرس سایت آزاد است

مطالب مرتبط
3 نظرات
 1. احمد می گوید

  اگر به روایات معصومین علیهم السلام مراجعه کنیم، در می یابیم تنها ماده خوراکی طبیعی که توانایی مهار شهوت و غریزه جنسی را دارد، سرکه یا همان «الخل» است که طبق روایت کتاب شریف کافی دارای خاصیت بسیار مهم و کلیدی «یقطع شهوه الزنا» است که این خاصیت، برای هیچ ماده خوراکی دیگری در روایات طبی ذکر نشده است . بنابراین بر اساس این حدیث، کسانی که میخواهند گناهان جنسی مانند زنا، استمناء،…را ترک کنند، اما به خاطر فشار غریزه جنسی باز هم مبتلا میشوند کافی است سرکه (ترجیحا خرما یا انگور) را امتحان کنند که با توجه به روایت « انا لنبدا بالخل عندنا….» بهترین موقع برای خوردن سرکه ، هنگام شروع غذاست و البته میتوان سرکه را همراه غذا نیز استفاده کرد. بسته به میزان قدرت غریزه و مزاج هر شخص، با یک یا چند قاشق سرکه در روز، شهوت به راحتی مهار میشود. حتی آنهایی که متاهل هستند و سرکه را امتحان کرده اند میگویند خوردن مرتب سرکه، نیاز به عمل زناشویی را برای آنها کاهش داده است…

 2. رامین می گوید

  سلام من یک پسر ۱۳ ساله هستم خود ارضایی ام رو تا هشت روز ترک کردم ولی وسوسه شدم و باز نقطه شروع برگشتم خواهشمندم اگر دارویی برای درمان قطعی این بیماری هست بگویید

  1. مدیر پاسخگویان می گوید

   یکی از راه‌های ترک خودارضایی مخصوصا در پسران، پرهیز از مشاهده عکس و فیلم‌های محرک است، انجام ورزش‌های سنگین تا سر حد خستگی نیز می‌تواند به طور موقت درمان‌کننده باشد. همچنین عدم استفاده از غذاهای محرک مثل شکلات، موز عسل و … در کاهش تحریک پذیری نقش مهمی دارد.

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.