شیردارچین ترکیبی شگفت انگیز

0 378

شیردارچین ترکیبی شگفت انگیز

خواص شیر را ۱۰ برابر کنید

ترکیب شیر و دارچین، ۱۰برابر بیشتر از خود شیرخاصیت دارد

کاهش کلسترول بد، پیشگیری ازحمله قلبی، تنفس راحت و تقویت استخوان از خواص این ترکیب فوق العادست

درمان سرفه و گلودرد

متاسفانه برخی بیماران به طور ‏سرخود و بدون در نظر گرفتن عوارض چرک خشک کن‌های قوی از پزشک خود می‌خواهند که برای درمان گلو دردشان آمپول پنی‌سیلین تجویز کند در حالی که همین گلو درد ساده با یک معجون شیر و دارچین قابل درمان است.

شیر دارچین و لاغری

طبق تجربه و تحقیقات علمی ، معجون شیر و دارچین واقعا در لاغری تاثیر مثبت دارد . این فرمول بیشترین تاثیر را در ناحیه شکم و باسن دارد و با کاهش اشتها ، بدون گرسنگی به لاغری شما کمک میکند

مهمترین خاصیت دارچین افزایش انرژی و تعدیل قند خون است و به همین علت از مفید ترین ادویه ها محسوب میشود. از دیگر خواص آن کاهش اشتها و افزایش متابولیسم بدن و در نتیجه افزایش سوخت و ساز کالری و لاغری است

شیر به علت میزان بالای کلیسیم باعث سوخت چربی ها و استحکام استخوان ها است.شیر که بهترین نوع پروتئین حیوانی است با تقویت ماهیچه ها باعث از بین رفتن چربی ها میشود.از طرف دیگر لاکتوز موجود در شیر قند مورد نیاز بدن را تامین میکند.

درمان بیخوابی

امروزه نه تنها افراد بزرگسال دچار بیخوابی‌های شبانه می‌شوند بلکه بیخوابی امری شایع در بین کودکان نیز می‌باشد. بهتراست برای درمان و پیشگیری از این معضل از درمان‌های طبیعی استفاده کرد و نوشیدنی شیردارچین یکی از بهترین گزینه هاست. هرشب نوشیدن یک لیوان شیردارچین گرم می‌تواند خوابی آرام را برای به شما ارمغان بیاورد

دفع سموم بدن 

توانایی نوشیدنی شیردارچین در سم زدایی بدن شناخته شده است و شما با نوشیدن این نوشیدنی به طور منظم می‌توانید اطمینان یابید که تمام سموم از بدنتان دفع می‌شوند.

هضم بهتر غذا

هنگامی که دارچین و عسل را به شیر اضافه می‌کنید حدود دو برابر بیشتر به هضم غذای خود کمک می‌کنید همچنین این کار باعث بهبود سلامت دستگاه گوارش میشود.

ضمنا شیردارچین باعث بهبود ایمنی بدن می‌شود خون را احیا می‌کند و در کاهش درد‌های ناشی از قاعدگی بسیار مناسب است

طرز تهیه شیر دارچین

برای تهیه این نوشیدنی نیاز به امکانات خاصی نیست تنها به یک  فنجان شیر نیاز دارید که به آن حرارت دهید تا به حرارت پخت برسد و یک چوب دارچین که آن را داخل شیر به مدت ۱۰ دقیقه قرار دهید البته قابل ذکراست که از پودر دارچین شده هم میتوانید استفاده نمایید،اما دارچین پودر شده کاملا در شیر حل نمیشود و امکان اذیت شدن گلو را به همراه دارد در آخر هم یه قاشق چایخوری عسل به این نوشیدنی اضافه و میل کنید.

ارزش غذایی

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.