چرا هیچ پسری عاشق من نمیشه؟

0 82

سلام

من یه دختر ۲۳ ساله هستم که تا حالا یه عشق تجربه نکردم٬ واسه همین دچار خود کم بینی شدم٬ ترس از از دست دادن پیدا کردم ٬ می ترسم افرادی که دور و برم هستن رو از دست بدم٬ واسه همین همش جلوشون با نرمی رفتار می کنم٬ حس می کنم انسان ارزشمندی نیستم٬ فکر می کنم رفتارم خیلی بده که هیچ پسری عاشقم نمیشه٬ در کل حالم بده مشکلم اصلا چیزی نیست که بشه به کسی بگم واقعا خسته ام از تظاهر کردن و به روم نمیارم …

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

۱. مشکل اصلی شما، خود کم بینی و ضعف در اعتماد به نفستون هستش و فکر می کنید که چون دوستانتون با جنس مخالف ارتباطی دارند موفق هستند در حالی که دختران ضعیف ، برای جبران ضعفشون دست به خودنمایی در مقابل پسران می زنند در حالی که مشکل اصلی همه آنها خود کم بینی است و یک دختر با اعتماد به نفس، خودش را برای پسران کوچک نمی کند تا نگاه و محبت پسران را گدایی کند و لازم است ضعف اعتماد به نفس خودتان را درمان کنید و از اینکه خودتان را به حرام بندازید و دنیای پاک خودتان را به گناه آغشته نکنید و سعی کنید خودتان را به خدای خودتان نشان بدید و با خدای خودتان رفیق باشید تا اینکه با یکی ضعیف تر و گناهکارتر از خودتون رفیق باشید .

۲. همه دخترانی که با جنس مخالف خود ایجاد ارتباط می کنند قبل از آنکه پسری عاشق آنها باشد خودشان عاشق آن پسر می شوند و بعد از مدتی، پسر به بهانه های مختلف اعلام قطع ارتباط می کند و جز دختر کس دیگری خسارت نمی بیند، به همین خاطر دچار افسردگی شدید می گردد که درمان آن گاهی بسیار دشوار است.

۲. بزرگترین عیب ما این است که ارزش خودمان را در نگاه دیگران می بینیم ولی باید ارزش ما مانند ارزش طلا باشد که اگر خاکی هم باشد ارزش آن از بین نمی رود و اگر طلا تزیین هم نشود و اگر انگشتر٬ حلقه و دست بند هم نشود باز هم از ارزش طلا بودنش کم نمی شود.

توصیه می کنم ؛ نقاط مثبت خودتان را بنویسید و به صورتی لیستی٬ هر روز ٬ چند ساعت یکبار آنها را مرور کنید و بزرگترین نقاط مثبت شما همین است که تا به حال خود را گرفتار پسری نکرده اید و عفت و حیای خود را حفظ کرده اید…

برای شما آرزوی توفیق و سعادت دارم

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.