آیا رجوع به فال بین برای بخت آزمایی، کار درستی است و حرف آنها مطابق با واقع است یا نه؟

0 17

جواب این سؤال به صورت مطلق، کار آسانی نیست. فال بین ها کم نیستند و بسیاری از آنها در واقع دکانی باز کرده اند برای اغفال افراد ساده لوح ممکن است بعضی از آنها بتوانند کاری هم انجام دهند و به قول شما بختی را باز کنند.

البته آنهایی که واقعاً بتوانند کاری انجام دهند بسیار نادرند. بسیاری از اوقات بر حسب اتفاق ممکن است کاری که در شرف وقوع است، با کار این فال گیرها مصادف شود و موجب اغفال بعضی از افراد شود.

به طور کلی دنبال کردن این گونه کارها را توصیه نمی کنیم و معتقدیم که انسان باید زندگی خودش را بر اساس عقل و منطق و شریعت بنا کند و دنبال این گونه مسائل نباشد.

بسیاری از این کارها خرافه است. البته در موارد نادری هم ممکن است یا بر حسب اتفاق کاری انجام بگیرد یا واقعاً کسی بتواند بخت فردی را که بسته شده باز کند اما تشخیص این که چه کسی می تواتد این کار را انجام دهد و آیا کار آنها اتفاقی بوده یا نه کار بسیار مشکلی است

لذا شما سعی کنید خودتان را درگیر این گونه مسائل نکنید و هر کجا در زندگی دچار مشکلی شدید برای حل آن توسل به اهل بیت پیدا کنید و به خدا توکل کنید اگر صلاح شما در آن باشد خداوند کار شما را اصلاح می کند.

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.