من مادری هستم که نسبت به فرزند خود بی مهرم و به وی اهمیت نمی دهم ،البته بیماری اعصاب هم دارم راهنماییم کنید؟

مادر بی عاطفه و عصبی
0 3

اولاً بیماری اعصابتان را پیگیری کنید ودرجه شدت وضعف آن رادریابید واولاً آن را علاج کنید. اگر نیاز به مشاوره درمانی دارید برای رفع اضطراب ها افسردگی ها و نگرانی ها حتماً اقدام کنید واگر احتیاج به روان درمان یا معالجات بالینی از این قبیل دارید حتماً اقدام نمایید. ولی درکشاکش این مسائل بیاد بیاورید روزهای گذشته راکه این فرزند را خودتان حمل کردیدوسختی بودن اورابه شیرینی چشیدید که درروایات داریم که زنی که حمل می کند فرزندش رادردوران حمل اجر مجاهد فی سبیل الله را دارد.
بیاد بیاورید روزهایی که درد سخت زایمان را بخاطربودن او ودیدن او متحمل شدید دوسال او را شیر دادید واز شیره جانتان به او خوراندید ،سختی هایی که برایش انجام داده اید را بخاطر آورید که انسانها برای هر چیزی بیشتر زحمت بکشند آن را بیشتر دوست دارند که خداوند هم همینطور است که فرموده : افضل الاعمال احمرضها برترین کارها پیش خدا سخت ترین آنها است .
به فرزندتان نزدیک شوید وبااو ارتباط کلامی وقلبی برقرار کنید که این مودت رازیاد می کند . بگذارید با شما همفکر و همدم شود ،به خوبی های او فکر کنید و او را لایق محبت بدانید وحتی ظاهری هم که شده رفتاری که زیبنده یک مادر مهربان است انجام دهید که فرزندان به گردن والدین حقوقی فراوان دارند من جمله دیدن محبت .
درپایان از شما می خواهم که مشاوره ای حضوری با مشاوری داشته باشید تا مشکل شما عمیقاً حل شود.
موفق باشید.

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.