تست روانشناسی/ازچه چیزی میترسید؟

0 173

تست روانشناسی/از چه چیزی میترسید؟

۱_سیاهی و تاریکی

۲_صحبت کردن در جمع

۳_مار

۴_خون

۵_کثیفی

۶_عنکبوت

۷_دلقک

۸_تنهایی

۹_ارتفاع

۱۰_شلوغی

پاسخ:

از سیاهی و تاریکی می‌ترسید؟

اگر از تاریکی می‌ترسید از نظر شخصیتی فردی مثبت و شاد با تخیلی قابل تحسینید.مغز شما فوق‌العاده خلاق است و به همین دلیل به محض قرار گرفتن در محیطی ساکت و تاریک شروع به ساختن سناریوهای پیچیده می‌کند.

ویژگی مثبت و منفی : فداکار ، لجوج

 

از صحبت کردن در جمع واهمه دارید؟

شما اغلب درون‌گرا هستید و دوست دارید لحظات خود را در تنهایی و شادی سپری کنید.دوستان کمی دارید اما همین عده محدود صادق و صمیمی‌اند. البته ترس از ابراز وجود کردن یا سخنرانی در جمع به دلیل خجالت شما نیست بلکه شما از «در مرکز توجه قرار گرفتن» بیزار هستید.

ویژگی مثبت و منفی : با استعداد ، پنهان کار

 

از مار می‌ترسید؟

اگر مار مایه رعب و وحشت شماست یعنی شما فردی دوست داشتنی و گرمید.آدم‌ها و روابط با آنها برای شما در اولویت قرار دارد و حاضرید در هر شرایطی پشت و کمک افراد خانواده و دوستان باشید. ترس از مار نشانه وحشتی است که فرد از در معرض خطر قرار گرفتن خود، دوستان و خانواده‌اش دارد.

ویژگی مثبت و منفی : خلاق ، واقع گریز

 

از خون می‌ترسید؟

اگر با دیدن خون می‌ترسید یا حالتان به هم می‌خورد نشانه این است که فردی آرام هستید. برای شما بدنتان بسیار محترم است و ترس‌تان از خون به دلیل ترس از این موضوع است که مبادا روزی بدنتان دچار صدمه یا صانحه شدیدی شود.شما بسیار مهربان و دست و دلباز هستید و اهل خود نمایی نیستید.

ویژگی مثبت و منفی : دلسوز ، بی برنامه

 

از کثیفی ترس دارید؟

اگر از آلودگی و بیماری ترس دارید یعنی در مقایسه با دوستان‌تان فردی عصبی هستید. دوست دارید زندگی بسیار مرتب و منظم و برنامه‌ریزی شده باشد. هر چیزی که نظم زندگی شما را بر هم زند مخصوصا کثیفی یا آلودگی یا بیماری شما را دچار اضطراب می‌کند.

ویژگی مثبت و منفی : با تدبیر ، نق‌نقو

 

از عنکبوت می‌ترسید؟

برخلاف آنچه به نظر می‌رسد شما فردی قوی هستید و جز آن دسته از افرادید که می‌گویند رهبر متولد شده‌اند. ترس از عنکبوت در واقع نوعی میل ناخود آگاه به سمت عادی بودن است. شما ترجیح می‌دهید تحت هیچ فشار و مسئولیتی نباشید. پشت ترس از عنکبوت ترس از دست دادن کنترل مسایل است.

ویژگی مثبت و منفی : مصمم ، بی مسئولیت

 

از دلقک می‌ترسید؟

شما فرد صادق و رو راستی هستید که از دروغگویی ، دو رویی و از پشت خنجر خوردن متنفرید. شما همیشه راست می‌گویید حتی اگر کسی ناراحت شود. از محبت نمایشی بیزارید و برای راضی نگه داشتن کسی کاری انجام نمی دهید در واقع شما به این مساله معتقدید حقیقت تلخ بهتر از دروغ شیرین است.

ویژگی مثبت و منفی : منطقی ، از‌ خود راضی

 

از تنهایی می‌ترسید؟

شما از تنها ماندن متنفر هستید و به همین دلیل تمام وقت‌تان را با دوستان و آشنایان‌تان می‌گذرانید. اگر روابط سالمی دارید این روند را ادامه دهید اما اگر تنها برای فرار از تنهایی ارتباط برقرار می‌کنید مراقب روابط سمی باشید.همه به دنبال روابط پاک و سالم نیستند.

ویژگی مثبت و منفی : پر‌انرژی ، بی احتیاط

 

از ارتفاع می‌ترسید؟

شما فرد پیچیده‌‌ای ‌هستید از یک سو دوست دارید با افراد جدید آشنا شوید و فعالیت‌های نو انجام دهید اما از سوی دیگر از ناشناخته‌ها به شدت واهمه دارید.این تناقض شخصیت شما را جذاب میکند و دیگران را به سمت شما میکشاند.

ویژگی مثبت و منفی : محجوب ،  تنبل

 

از شلوغی می ترسید؟

از قرار گرفتن در محیطی تنگ و پر جمعیت گریزانید؟ شما فردی هستید که به مردم علاقه دارید اما دوست دارید برای خود محدوده مشخصی داشته باشید. دوست دارید آدم‌ها شما را آزاد بگذارند و در یک چهارچوب خاصی با شما در ارتباط باشند‌.

ویژگی مثبت و منفی : با معرفت ، بد‌بین

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.