سلاح مخفی شما برگ برنده ی شما

0 34

میخواهم شمارا به مسیری ببرم که یکی از بزرگ ترین استراتژی هایی است که در پیشرفت شخصیتی تاکنون به کار رفته است.این راهکار کمک میکند تا بتوانید گزینه هایی را که در طول روز برمیگزیند در کنترل خود داشته باشید.همه ی چیزهارا در جای خود قرار دهید و به سوی رفتارها و اعمالی بروید که عادتهایتان را هدایت کند.عاداتی که راه ارتباطی اصلی آن ها وظیفه شناسی و صداقت است.
درست در همین لحظه بخشی از زندگیتان را که دوست دارید در آن به موفقیت برسید انتخاب کنید.آیا به دنبال پول بیشتر در بانک هستید؟ میخواهید ورزشکاری خوش اندام باشید؟ دوست دارید تبدیل به مبارزی در مسابقات مردان آهنین شوید؟ خواهان رابطه ی بهتری با همسروفرزندان خود هستید؟
هم اکنون در ذهن از خود عکسی بگیرید تا بدانید در کدام مرحله از زندگی هستید سپس عکس دیگری بگیرید و مشخص کنید که دوست دارید در کدام بخش باشید.ثروتمندتر؟لاغر تر؟شادتر؟ویا…خودتان نامگذاری و مشخص کنید.
اولین گام برای تغییر کردن آگاه شدن است.اگر میخواهید از جایی که هستید به جایی که دوست دارید بروید،بایستی از گزینه هایی که شما را از مقصد اصلی تان دور میکند آگاهی یابید.
برای هر انتخابی که امروز دارید بسیار هشیارانه عمل کنید تا بتوانید با گزینه های هوشمندانه کار را آغاز کنید و به جلو پیش بروید.
برای این که به شما کمک کنم تا از انتخاب های خود آگاه شوید،از شما میخواهم خردمندانه پیگیر همه ی کارهایی باشید که در ارتباط باآن بخش از زندگیتان است که میخواهید در آن تغییر کنید،است.اگر تصمیم گرفته اید از بدهی ها رهایی یابید،باید مواظب هر پنی که از جیب خود خارج میکنید باشید.اگر تصمیم گرفته اید وزن خود را کم کنید باید هر چه را که در دهان خود میگذارید در نظر داشته باشید.اگر تصمیم دارید با قطار به دیدن مسابقه ی ورزشی بروید بایستی هرگامی را که بر میدارید و هرکاری را که در بیرون انجام میدهید دنبال کنید.خیلی ساده،دفترچه ی یادداشتی داشته باشید،دفترچه ای که همیشه همراهتان باشد و بتوانید آن را در جیب و یا کیف پول خود قرار دهید.وسیله ای برای نوشتن و یادداشت برداری روزانه،همه چیز را یادداشت کنید و چیزی را جا نیندازید.بدون عذر و بهانه و بدون هیچ توقع و انتظاری،گویی برادر بزرگتری مراقب شمااست که هرچه را که جا انداختید صدبار بار بنویسید
شاید فکرکنید یادداشت برداری از همه چیز کار طاقت فرسایی است اما بدانید دنبال کردن پیشرفت ها و اشتباهات،علت موفقیت هایی است که کسب میکنید.این فرایندشما را مجبور میکند از تصمیمات خود آگاه باشید.
جیم ران میگوید((همان کاری که انجام دادنش ساده است،انجام ندادنش هم ساده است)) رازی در پیچیدگی کارها نیست این راز پیوسته انجام دادن کارهای ساده است تا زمانی که مشعل معجزه ی اثر مرکب شعله ور شود.بنابراین مواظب باشید از کادهای کوچکی که در زندگی پیامد های بزرگ در پی دارند غافل نباشید.بزرگ ترین تفاوت بین افراد موفق و ناموفق این است که افراد موفق آن چه را افراد ناموفق دوست ندارند انجام میدهند.این جمله را به یاد داشته باشید تا هرزمان که در زندگی با گزینه های سخت و ملالت آور روبه رو شدید،از آن استفاده کنید

اثرمرکب/دارن هاردی

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.